ЧС-2016. Канада розгромила США

06 травня 2016, 19:52 | Хокей
google.ru

У першому матчі групи В на чемпіонаті світу в Росії зійшлися національні команди США і Канади. Вже на другій хвилині канадці отримали шанс відкрити рахунок в більшості після видалення Патрика Маруна, але своїм шансом скористатися не вдалося. Хіба що могли пропустити, якби американці змогли реалізувати вихід два в одного. Через все ті ж дві хвилини вже збірна США отримала право на спробу реалізувати більшість і на відміну від канадців, вони свій шанс не упустили. Коннор віддав через воріт на Маруна, який з першої спроби потрапив в щитки голкіпера, а з другої грамотно прибрав шайбу під себе і відправив її в ворота - 1: 0. Але не встигли як слід порадіти американці, які як завжди привезли досить молоду команду на ЧС, як кленове листя змогли зрівняти рахунок. Брассар від лицьового борту зробив класну передачу на п'ятак, звідки Холл перекинув щиток Кінкейда - 1: 1. Після цього канадці повністю перехопили ініціативу, і грамотно грали в атаці і надійно в обороні. Ближче до середини першого періоду збірна Канади вперше в цьому матчі вийшла вперед. О`Райллі зробив точну передачу на Галлахера в лівий коло вкидання, звідки Брендан НЕ дивлячись встромив шайбу точно в дев'ятку воріт Кінкейда - 1: 2. У кінцівці періоду канадці могли збільшити свою перевагу в рахунку, але Холл не зміг пробити голкіпера з вигідної позиції, а американці в свою чергу відзначилися ще одним видаленням, і знову дві хвилини штрафу отримав Патрік Марун.

У другому періоді національна збірна Канади володіла територіальною перевагою контролювала події на майданчику, підтвердженням чого стала закинута шайба Метта Дюшейна на екваторі двадцятихвилинки. Дюшейн отримав передачу на синій лінії, потім трохи змістився в коло вкидання і звідти чарівно кинув у дальній кут воріт - 1: 3.

У третьому періоді на хокейному майданчику продовжувала домінувати команда Білла Пітерса, що в підсумку вилилося в ще дві закинуті матчі з боку родоначальників хокею. Спершу на 46-й хвилині Дженнер підібрав шайбу за воротами, після чого пробрався на п'ятак і гострого кута прострілив Кінкейда, який помилився і не встиг перекрити свої володіння - 1: 4. Потім через шість хвилин в меншості канадці змогли закинути п'яту шайбу на турнірі. Дюшейн класно перехопив шайбу в середній зоні, після чого обігравши захисника, спокійно відправив диск точно в ворота - 1: 5.

США - Канада 1: 5 (1: 2, 0: 1, 0: 2).

Шайби: 4:54 Марун (Коннор, Варсовскі - больш. ) - 1: 0, 5:25 Холл (Брассар, Перрі) - 1: 1, 8:48 Галлахер (О`Райллі) - 1: 2, 31:37 Дюшейн (Сеси, Мюррей) - 1: 3, 45: 54 Дженнер - 1: 4, 51:16 Маршан (Дюшейн - меньш. ) - 1: 5.

Воротарі: Кинкейд - Тальбо.

Кидки: 25 - 33.

Штраф: 10 - 6.

США: Кинкейд (Кондон); Уайдман, Ханіфін, Маккейб, Шей, Мерфі, Варсовскі, Сантіні; Ларкін, Хіностроза, Фолиньо, Шредер, Марун, Меттьюс, Хендрікс, Фешінг, Вуд, Комфер, Мотт, Коннор, Ватрала.

Канада: Тальбо (Пікар); Танєв, Райлі, Сеси, Мюррей, Хаттон, Дамба, Матесон; Хол, Брассар, Перрі, Дюшейн, Маршан, Макдевіда, Галлахер, Дженнер, О`Райллі, Домі, Райнхарт, Шайфлі, Стоун.