Нант — Лілль 1:1 Відео голів та огляд матчу

13 серпня 2022, 08:08 | Футбол | Оригінал статті

До вашої уваги найкращі моменти матчу чемпіонату Франції.

У рамках другого туру французької Ліги 1 Лілль завітав у гості до Нанта на тлі перемоги в стартовому вікенді сезону над Осером (4:1).

На полі "канарок" "доги" виглядали надупевнено вже від самого початку гри, проте, окрім нервів під час першого тайму, так і не змогли здобути перевагу над суперниками за ігровими показниками.

У підсумку, Нант відкрив рахунок посеред першої половини, під час якої мав усього 33% контроля м’яча та один удар у площину воріт.

Однак на другий тайм Паулу Фонсека вирішив випустити на поле дебютанта своїй чергової команди Ісмаїлі, із яким знайомий ще з часів роботи в донецькому Шахтарі, за що бразилець відплатив керманичу рятівним голом на 76 хвилині.