Металіст 1925 – Діназ 4:2 Відео голів та огляд матчу

08 серпня 2022, 14:24 | Футбол | Оригінал статті

Пропонуємо вашій увазі найкращі моменти гри.

Харківський Металіст 1925 обіграв Діназ у товариському матчі в рамках підготовки до старту нового сезону.

У першому таймі харків'яни тричі вразили ворота суперника зусиллями Дмитренка, Габелка та Капінуса. У другому таймі їх зусилля підкріпив Потімков, але гості не здавалися і до кінця зустрічі змогли забити два м'ячі.

Для Металіста 1925 це третя перемога поспіль — до цього харків'яни обіграли Рубікон та ФСК Маріуполь.

Наступний матч команда Валерія Кривенцова проведе проти Олександрії. Гра відбудеться 10 серпня.

Огляд матчу Металіст 1925 – Діназ 4:2 Голи: Дмитренко, 19, Габелок, 39, Капінус, 43, Потімков, 60 – ? , 62, ? , 73 Металіст 1925: Гравець на перегляді (Сидоренко, 46), Жичиков (Потімков Ю.

, 46), Курило (Шершень, 46), Безуглий (Ткачук, 46), Гравець на перегляді (Гравець на перегляді, 46), Мартинюк (Коваленко І. , 46), Габелок (Емере, 46), Гравець на перегляді (Гравець на перегляді, 46), Капінус (Гравець на перегляді, 46), Дмитренко (Ременюк, 46), Зубков (Гравець на перегляді, 46).

Діназ: Солдатенко, Мащенко, Волошин, Ічанський, Гравець на перегляді, Корєшков, Підручний, Білоус, Старенький, Шевченко, Шкурат.