Італія здолала Угорщину, Туреччина розгромила Литву

07 червня 2022, 23:38 | Футбол | Оригінал статті

Завершились матчі Ліги націй.

Збірна Італії у рамках поєдинку другого туру групового етапу Ліги націй приймала на своєму полі Угорщину.

Підопічні Роберто Манчіні відкрили рахунок на тридцятій хвилині зусиллями Барели, а під завісу тайму Пеллегріні зробив рахунок 2:0.

У другому таймі Угорщина змогла відіграти один м'яч після автоголу Джанлуки Манчіні.

Італія — ??Угорщина 2:1 Голи: Барелла, 30, Пеллегріні, 45 — Манчіні (у свої ворота), 61 Туреччина, у свою чергу, гостювала у Литви і здобула розгромну перемогу. Турки відправили у ворота суперника шість м'ячів.

Литва – Туреччина 0:6 Голи: Синик, 2, 14, Дурсун, 56, 81, Акгюн, 89,  Дервішоглу, 90+1