Інтер переміг Кальярі та зберіг шанси на чемпіонство

16 травня 2022, 00:22 | Футбол | Оригінал статті

Підопічні Індзагі продовжують погоню за сусідами по місту.

В передостанньому турі італійської Серії А Інтер в гостях переграв Кальярі.

В середині другого тайму Дарміан скористався подачею Перішича та відкрив рахунок в матчі. Лаутаро ще в першому таймі мав дві прекрасні нагоди збільшити відрив в рахунку, але зробив це лише на 51 хвилині зустрічі, поразивши дальній кут воріт.

Кальярі доволі швидко відігрався зусиллями Лікоянніса, але заміни в складі господарів поля не принесли результату, а під завісу матчу Лаутаро відзначився дублем та поставив крапку в матчі.

Кальярі — Інтер 1:3 Голи: Лікоянніс,64 — Дарміан, 25, Мартінес, 51, 84 Кальярі:  Краньо — Лікоянніс, Альтаре (Карбоні, 79), Чеппітеллі, Белланова — Далберт (Перрейро, 86), Грассі, Марін (Базеллі, 79), Рог (Нандес, 56) — Жоао Педро, Паволетті (Кейта, 56) Інтер:  Ханданович — Бастоні (Д'Амброзіо, 70), де Врей, Шкрініар — Перішич, Чалханоглу, Брозович, Барелла (Гальярдіні, 58), Дарміан (Думфріс, 58) — Мартінес (Санчес, 85), Джеко (Корреа, 70) Попередження: Чалханоглу, Дарміан.