Ліверпуль завдяки видовищному камбеку проти Вильярреалу вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

03 травня 2022, 23:55 | Футбол | Оригінал статті

Команда Юргена Клоппа шокувала поразкою в першому таймі, проте після перерви не залишила суперникам жодних шансів.

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.

Вільярреал — Ліверпуль 2:3 (перший матч — 0:2) Голи: Діа, 3, Коклен, 41 — Фабіньо, 62, Діас, 67, Мане, 74 Вільярреал:

Рульї — Фойт, Альбіоль (Ор’є, 79), Торрес, Еступіньян (Трігерос, 79) — Ло Чельсо, Парехо, Капу, Коклен (Педраса, 68) — Ж. Морено (Чуквезе, 69), Діа (Алькасер 80).

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд, Конате, Ван Дейк, Робертсон (Цимікас, 80) — Кейта (Гендерсон, 80), Фабіньо (Мілнер, 83), Тіаго (Джонс, 80) — Салах, Мане, Жота (Діас, 46).

Попередження: Капу, Ло Чельсо, Пау — Александер-Арнольд На 85-й хвилині був вилучений Етьєнн Капу. (Вільярреал) (друге попередження).