Сампдорія зробила важливий крок до порятунку, обігравши Дженоа

30 квітня 2022, 21:09 | Футбол | Оригінал статті
Сампдорія - Дженоа, Getty Images

У черговому матчі 35 туру італійської Серії А Сампдорія на своєму полі здобула мінімальну перемогу над Дженоа з рахунком 1:0.

Єдиний та переможний м'яч був забитий у середині першого тайму, коли на 25 хвилині результативним ударом відзначився Абдельхамід Сабірі. На останній хвилині матчу Крішито мав чудовий шанс зрівняти рахунок, але він не зміг реалізувати пенальті.

Таким чином, Сампдорія зробила важливий крок до порятунку місця в Серії А, набравши 33 очки, що залишає її на 16-му місці у восьми балах від зони вильоту. У Дженоа 25 балів та 19 рядок.

Сампдорія — Дженоа 1:0

Гол: Сабірі, 25.