Малиновський відзначився голом та асистом в матчі Ліги Європи против Баєра

10 березня 2022, 22:43 | Футбол | Оригінал статті

Буквально на декілька хвилин українець допоміг Аталанті не тільки відігратися, а й повести в рахунку.

У рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи бергамська Аталанта приймає на своєму полі леверкузенський Байєр.

З перших хвилин цього протистояння на полі з'явився український півзахисник збірної України та Аталанти Руслан Малиновський, який відплатив тренерському штабу своєї команди за довіру результативними діями вже у першому таймі.

Спершу, при рахунку 0:1 на користь Байєра, українець повернув паритет на табло на 23-й хвилині, а вже через дві хвилини бергамаски вийшли вперед завдяки голу Муріеля. Цього разу Малиновський записав на свій рахунок асист.

Відео гола та асиста Руслана Малиновського у матчі з Байєром з'явиться у цій новині найближчим часом.