Олександрія не змогла обіграти грузинське Торпедо

13 лютого 2022, 19:18 | Футбол
ФК Александрия

Олександрія у черговому контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі в Туреччині розписала світову з грузинським Торпедо. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Вже на 12 хвилині команда Юрія Гури відкрила рахунок у матчі після розіграшу стандарту, після якого відзначився Олександр Демченко.. На 28 хвилині футболісти грузинського клубу зрівняли рахунок ударом із пенальті.

Свій останній спаринг на зимових зборах у Туреччині Олександрія проведе проти казахської Акси. Ігри відбудеться 17 лютого.

Олександрія - Торпедо Кутаїсі (Грузія) 1:1.

Голи: Демченко, 12? , 28 (з пенальті).

Олександрія: Горох, Бабогло, Калюжний, Спінеллі, Третьяков, Мірошниченко, Калитвинцев, Дришлюк, Демченко, Цуріков, Дубра.

Запасні: Єрмаков, Кожушко, Авагімян, Мустафаєв, Одарюк, Ситніков, Бондаренко, Андрійчук, Устименко.