Боруссія Д на своєму полі розгромно поступилася Баєру

06 лютого 2022, 19:26 | Футбол
Боруссия Д - Байер, Getty Images

Дортмундська Боруссія у матчі 21 туру німецької Бундесліги на своєму полі розгромно поступилася леверкузенському Баєру з рахунком 1:5.

Рахунок у матчі було відкрито на 10 хвилині поєдинку, коли ударом у свої ворота відзначився Аканжи.. Через шість хвилин цифри на табло стали рівними завдяки ще одному автоголу у виконанні Фрімпонга..

Через чотири хвилини Вірц вивів " На 53 хвилині Та довів рахунок до великого, а на 87 хвилині Діабі забив п'ятий м'яч у ворота "

Після 21 туру Боруссія Д набрала 43 очки та посідає друге місце у турнірній таблиці, відстаючи від Баварії на дев'ять балів.. В активі Байєра 38 балів і третій рядок.

Боруссія Д - Байєр 2:5.