Казахстан на Євро-2022 з футзалу: огляди всіх матчів майбутнього суперника України

29 січня 2022, 05:02 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів усіх трьох поєдинків збірної Казахстану у груповому етапі поточного розіграшу чемпіонату Європи з футзалу..

Незважаючи на гарну гру проти чинного чемпіона Європи, збірна України залишилася задовольнятися лише мінімальною поразкою від Португалії в останньому матчі групового етапу Євро-2022 з футзалу..

Але незважаючи на це. підопічні Олександра Косенка таки пробилися до чвертьфіналу, посівши підсумкове друге місце у групі А. Звичайно, не обійшлося без допомоги збірної Сербії у паралельному матчі з господарями турніру, Нідерландами, в якому фінальний свисток зафіксував рахунок 2:3 на користь сербів, що дозволило Україні потрапити до плей-офф за різницею забитих та пропущених м'ячів..

Суперником збірної України з футзалу в наступному раунді чемпіонату Європи стане команда Казахстану, яка фінішувала на першому рядку групи B і має у собі досить багато натуралізованих бразильців..

Пропонуємо вам трохи ближче познайомитися з майбутнім суперником команди Косенка та подивитися огляди всіх трьох матчів казахів у груповому етапі поточного розіграшу Євро-2022 з футзалу, які припали на протистояння проти Словенії, Фінляндії та Італії..

Результативна нічия зі Словенією Починала збірна Казахстану турнір поєдинком проти Словенії, у якому фінальний свисток зафіксував нічийний результат.

Найцікавіше відбувалося у другій половині другого тайму, коли словенці, здавалося б, забезпечили собі комфортну перевагу у два м'ячі, але Казахстан традиційно для себе продемонстрував волю до перемоги.

І нехай перемогти Кака та компанії в той день не судилося, але менш результативним і захоплюючим від цього матч зі Словенією не став.

Казахстан — Словенія 4:4 Голи: Дуглас, 15, 38, Оразов, 24, Токаєв, 35 — Тотошкович, 10, Фідершек, 22, Чех, 30, Турк, 32 Розгром збірної Фінляндії У матчі другого туру групового2 Євро-2. Впевнені 6:2 на користь майбутнього суперника збірної України.

Фінляндія — Казахстан 2:6 Голи:

Хосіо, 13, Корпела, 24 — Оразов, 18, 32, Ігіта, 25, Кнауб, 29, 34, Валіуллін, 40 Більш ніж впевнена перемога над Італією і перше місце в групі Включно.

У цьому матчі казахи не стали повторювати помилки двох минулих зустрічей і вирішили, що відіграватися в ході зустрічей їм набридло.

Італія не мала жодних шансів проти збірної Казахстану. Подивимося, як ситуація складеться у чвертьфіналі в України. Поєдинок відбудеться у понеділок, 31 січня.

Казахстан — Італія 4:1 Голи:  Оразов, 6, 31, Валіулін, 9, Жуніор, 38 — Ніколоді, 13.