Металіст зіграв унічию із суперником із Польщі на зборах

26 січня 2022, 16:04 | Футбол

Радом'як швидко забив і зміг уникнути поразки.

Черговим суперником Металіста на зборах у Туреччині став один із лідерів чемпіонату Польщі — повідомила прес-служба харків'ян..

Радом'як ділить 3-4 місця в турнірній таблиці Екстракласи і лише на 2 очки відстає від другої позиції.

Вже на першій хвилині харків'яни були покарані за огріхи в обороні - 0:1.

Незважаючи на те, що ще на 22-й хвилині Металіст зусиллями Пороха зрівняв рахунок, а після перерви володів повною ігровою перевагою, вирвати перемогу українській команді не вдалося.

Варто відзначити новачка Металіста Хуана Касареса, який продемонстрував хорошу техніку, чудове бачення полі та непоганий удар. Еквадорець вийшов на заміну на 67-й хвилині.

Металіст - Радом'як 1:1 Голи: Порох, 22 - Маурідес, 1.

Металіст: Каневцев (Рибка, 46) - Танчик, Мізюк, Порох, Горбунов (Романюк, 74) - Сарапій, Демченко, Подлепенец (Касарес, 67), Харріс (Пейшото, 52), Мурза (Рязанцев, 80) - Ріаскос.