Атлетіко обіграв Валенсію у божевільному матчі

23 січня 2022, 07:20 | Футбол

Завершився поєдинок чемпіонату Іспанії.

У рамках 22 туру іспанської Ла Ліги мадридський Атлетіко в домашніх стінах обіграв Валенсію (3:2) Валенсія приголомшила " Команда з перших хвилин помчала вперед і на екваторі першого тайму забила м'яч. Муса витонченим ударом з гострого кута відправив м'яч точно в сітку воріт Хмари. До перерви " Уго Дуро прийняв м'яч у штрафному майданчику і не залишив асів ні захисту господарів, ні воротареві.

У другому таймі Атлетіко, розуміючи всю складність ситуації, помчав відіграватися.. На 64 хвилині кількість гольових моментів переросла в якість. Матеус Кунья зіграв на відскоку м'яча і він опинився у воротах - 1:2. Після господарі раз-по-раз атакували ворота Доменека. І на 90+1 хвилині Корреа рахунок зрівняв. А на 90+3 Атлетіко завдяки голу Ермосо вирвав перемогу.

Атлетіко - Валенсія 3:2 Голи:

Кунья, 64, Корреа, 90+1, Ермосо, 90+3 - Муса, 25, Дуро, 44 Атлетіко - Облак, Врсалько (Еррера, 61), Хіменес, Ермосо, Лоді (Корреа,.

Валенсія - Доменек, Тьєррі Коррейя (Москера, 72), Фульк'є, Альдерете (Куандреді, 54), Діакабі, Тоні Лато (Хесус Васкес, 72), Гільямон, Солер, Муса (Рачич, 88), Гедеш, Дуро (Максі Гомес,.

Попередження: Тьєррі Коррейя (14), Коке (27), Фульк'є (37), Ермосо (37), Муса (43), Гільямон (61), Тоні Лато (65), Суарес (82), Доменек (83), Еррера.