Кан. Камерун не зміг обіграти Кабо-Верде, Буркіна-Фасо та Ефіопія поділили очки

17 січня 2022, 21:21 | Футбол

Відбулися чергові поєдинки Кубка африканських націй.

Завершились чергові поєдинки третього туру групового етапу Кубка африканських націй.

У першому матчі збірна Камеруну не змогла обіграти Кабо-Верде. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1. Камерунці першими відкрили рахунок у матчі зусиллями Абубакара наприкінці першого тайму, але на 53 хвилині Родрігеш відновив рівність на табло..

Кабо-Верде - Камерун 1:1 Голи:

Родрігеш, 53 - Абубакар, 39.

У другій грі збірна Буркіна-Фасо розписала світову з Ефіопією. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1. У складі перших голом відзначився Баяла, а у номінальних гостей – Кебеде.

Буркіна-Фасо - Ефіопія 1:1 Голи: Баяла, 24 - Кабеде, 51.

Таким чином, Камерун набрав сім очок і посідає перше місце в групі А, випередивши Буркіна-Фасо, у якої чотири бали, як і у Кабо-Верде.. Останнє місце квартету окупувала Ефіопія з одним балом.