Армінія та Гройтер Фюрт розписали світову

16 січня 2022, 23:21 | Футбол

Відбувся черговий матч 19-го туру німецької Бундесліги.

У поєдинку 19-го туру німецької Бундесліги Армінія на своєму полі розписала світову з Гройтер Фюртом. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Рахунок у матчі було відкрито на восьмій хвилині господарями, у складі яких голом відзначився Масая Окугава. На 35 хвилині гості зрівняли рахунок зусиллями Джеймі Левелінга. Потім у середині другого тайму гості вийшли вперед завдяки голу Йоакіма Нільсена, але за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу господарі відігралися, а своє ім'я на табло записав Кастро.

Після 19 ігор Армінія набрала 18 очок і піднялася на 16 місце в турнірній таблиці Бундесліги, а у Гройтер Фюрта сім балів і останній рядок.

Армінія - Гройтер Фюрт 2:2 Голи:

Окугава, 8, Кастро, 85 - Левелінг, 35, Нільсен, 67.

Армінія: Морено - Бруннер (Рамуш, 83), Піпер, Нільсен, Андраде - Васіліадіс (Приетл, 63), Шепф (Кастро, 75) - Віммер (Хак, 63), Крюгер (Серра, 75), Окугава - Ласм.

Гройтер Фюрт: Бурхерт - Майєрхефер, Грісбекк, Віргевер, Іттер (Віллемс, 67) - Тілльман (Аста, 90+5), Крістіансен, Сегін - Дудзяк (Нільсен, 67), Хргота (Пулулу, 81), Левелінг (81).

Попередження: Василіадіс, Андраде, Нільсен, Рамуш - Іттер.