Кан. Кот д'Івуар упустив перемогу над Сьєрра-Леоною, Туніс розгромив Мавританію

16 січня 2022, 22:17 | Футбол

Відбулися чергові поєдинки турніру.

Завершились чергові поєдинки другого туру групового етапу Кубка африканських націй.

У першому матчі Кот-д`Івуар упустив перемогу над Сьєррою-Леоне. Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму зусиллями Алле, але на початку другого тайму гості відновили рівність у рахунку завдяки голу Муси Камарі.

Потім на 65 хвилині івуарійці вийшли вперед зусиллями Пепе, але на третій компенсованій хвилині гості знову зрівняли рахунок, а голом відзначився Альхаджі Камара. Також зазначимо, що на 12 хвилині Кессьє не реалізував пенальті.

Після двох матчів у Кот-д'Івуару чотири очки і перше місце в групі Е, а у Сьєрра-Леоне два бали і другий рядок.

Кот-д`Івуар – Сьєрра-Леоне 2:2 Голи:

Алле, 25, Пепе, 65 – Камара, 55, Камара, 90+3.

У другій зустрічі збірна Тунісу розгромила Мавританія з рахунком 4:0.. Авторами голів стали Матлуті та Жазірі, а Хазрі оформив дубль.. Також на 89 хвилині Шалалі не реалізував пенальті.

Для Тунісу це перша перемога у турнірі та перші три очки, які дають йому третє місце у групі F, а у Мавританії нуль балів. Попереду збірні Гамбії та Малі, у яких по чотири очки.

Туніс – Мавританія 4:0 Голи: Матлуті, 4, Хазрі, 8, 64, Жазірі, 66.