Валенсія та Бетіс пройшли до чвертьфіналу Кубка Іспанії

16 січня 2022, 19:56 | Футбол

Відбулися чергові поєдинки національного кубка Іспанії.

Завершилися чергові поєдинки 1/8 фіналу Кубка Іспанії, після яких відомі імена ще двох чвертьфіналістів турніру..

У першій зустрічі Валенсія здобула мінімальну перемогу над Атлетіко Балеаресом з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий вже на першій хвилині, а його автором став Маркос Андре.

Атлетіко Балеарес – Валенсія 0:1 Гол: Маркос Андре, 1.

Валенсія: Доменек - Діахабі, Москера, Альдерете - Муса, Рачіч (Фульк'є, 63), Гальямон (Морено, 90), Гайя (Тоні Лато, 77) - Куандреді - Дуро, Маркос Андре (Гедеш, 64).

У другій грі, яка переривалася через скандал, пов'язаний із уболівальниками, Бетіс на своєму полі обіграв Севілью з рахунком 2:1.

У складі переможців голами відзначилися Фекір та Каналес, а у "

Бетіс - Севілья 2:1 Голи: Фекір, 39, Каналес, 73 - Гомес, 35.

Бетіс: Сілва - Бельєрін (Сабалі, 39), Песселля, Гонсалес, Морено - Родрігес, Карвалью - Каналес, Фекір, Хуанмі (Тельо, 79) - Іглесіас.

Севілья: Пастор - Монтіель, Гудель (Кунде, 39), Дієго Карлос, Рекік (Ромеро, 78) - Торрес (Гудель, 67), Жордан (Акунья, 39), Ракітіч - Окампос, Гомес, Мир (Корона, 67).

Попередження: Фекір, Карвалью, Морено - Окампос, Монтієль, Акунья, Кунде.