Кальярі у доданий час вирвав перемогу над Болонею

12 січня 2022, 00:26 | Футбол

Відбувся заключний матч 21 туру італійської Серії А.

В останньому матчі 21 туру італійської Серії А Кальярі на своєму полі вирвав перемогу над Болоннею, що приїхала в гості, з рахунком 2:1..

Рахунок у матчі було відкрито на 54 хвилині зустрічі, коли у складі гостей результативним ударом відзначився Ріккардо Орсоліні, але в середині другого тайму господарі зрівняли рахунок зусиллями Леонардо Паволетті.

Остаточну крапку в матчі поставив Перейро, який вийшов на заміну, який своїм точним ударом на четвертій компенсованій хвилині подарував перемогу для господарів поля..

Після 20 ігор Болонья набрала 27 очок і посідає 12 місце у турнірній таблиці Серії А, а у Кальярі 16 балів та 18 рядок.

Кальярі - Болонья 2:1 Голи: Паволетті, 71, Перейро, 90+4 - Орсоліні, 54.

Кальярі: Краньо - Альтаре, Ловато, Карбоні - Белланова, Марін, Грассі, Дейола (Перейро, 63), Лікояніс (Дальберт, 58) - Педро, Паволетті (Дзаппа, 80).

Болонья: Скорупські – Теате, Бінкс, Боніфаці (Де Сільвестрі, 65) – Домінгес (Віола, 90+3) – Сков Ольсен, Соріано, Сванберг, Дейкс – Арнаутович, Орсоліні (Фальчинеллі, 89).

Попередження: Карбоні, Альтаре, Дейола - Театі, Де Сільвестрі.