Мілан — Рома 3:1 Відео голів та огляд матчу

07 січня 2022, 06:58 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії..

У рамках 20-го туру італійської Серії А Мілан на своєму полі впевнено обіграв Рому з рахунком 3:1..

Вже на восьмій хвилині Жиру реалізував пенальті і вивів " Наприкінці першого тайму "

У середині другого команда Жозе Моуріньо залишилася у меншості після вилучення Карсдорпа, а за кілька хвилин Леау скористався асистом Ібрагімовича та забив третій м'яч у ворота гостей.. Вже у компенсований час Манчіні збив Леау у своєму штрафному майданчику та отримав червону картку, але Ібрагімович не зміг реалізувати пенальті..

Огляд матчу:.

Мілан — Рома 3:1 Голи: Жиру, 8 (з пенальті), Мессіас, 17, Леау, 82 — Абрахам, 41.