Реал із Луніним обіграв Алькояно та пройшов у 1/8 фіналу Кубка Іспанії

06 січня 2022, 05:45 | Футбол
Андрей Лунин, фото twitter.com/realmadrid

Реал у рамках поєдинку 1/16 фіналу Кубка Іспанії вирушив у гості до Алькояно із третьої ліги Іспанії.. Карло Анчелотті довірив місце у стартовому складі українському голкіперу Андрію Луніну. З перших хвилин команди задали досить гарний темп гри, а Луніну не довелося довго чекати, щоб вступити в гру.

Вже на четвертій хвилині українець своєчасно змістився у лівий від себе кут воріт і акуратно перевів м'яч над перекладиною після удару суперника зі штрафного майданчика.. Після подачі з кутового гаряче було у штрафному майданчику Реала - Марсело загасив пожежу, заволодівши м'ячем і чекав, щоб Лунін забрав м'яч, але той не відразу зрозумів бразильця і \u200b\u200bлише через кілька секунд зреагував.

Після цього гравці Алькояно третину тайму не могли завершити атаку ударом у ворота, а тому Андрій Лунін у гру не вступав, проте українець помилявся при передачах — голкіпер тричі за короткий проміжок часу віддавав неточні паси через тиск опонентів..

Реал, у свою чергу, досить часто діставався чужої штрафної площі, але всі удари блокувалися. Ближче до кінця тайму Карлос Бланко послав м'яч у кут воріт здалеку по неприємній траєкторії, але Лунін встиг зміститися в кут воріт і перевів м'яч на кутовий..

Реал все-таки зміг досягти свого під завісу тайму, коли Мілітао виграв боротьбу на " 0:1. Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги мадридців.

Друга половина гри почалася з сумної новини для Реала - травму отримав Маріано. У першій половині тайму команди дуже рідко загострювали ситуацію біля воріт одна одної. Альякояно конвертував буквально свій перший момент у гол - Дані Вега красиво прибрав Каземіро в чужій штрафній площі і пробив у дальній кут — Лунін дотягнувся до м'яча кінчиками пальців, але врятувати команду не зміг. 1:1.

Карло Анчелотті вже за кілька хвилин почав готувати заміни — італієць хотів випустити Тоні Крооса та Іско, але перевагу в рахунку команді повернули ті, хто вже був на полі. Асенсіо отримав м'яч від Азара на підступах до штрафного майданчика і пробив - м'яч зачепив ногу Рауля Гонсалеса і залетів у ворота.. 1:2.

Кроос та Іско таки з'явилися на полі, а останньому знадобилося кілька дотиків, щоб зробити рахунок 1:3. Позов підстеріг рикошет від суперника у штрафному майданчику і дещо курйозно вразив ворота. Алькояно залишався час, щоб зробити диво, але вразити ворота суперника так і не вдалося.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Реала та вихід у 1/8.

Алькояно - Реал 1:3.

Голи: Дані Вега, 66 - Мілітао, 39, Асенсіо, 77, Іско, 79 Алькояно: Фігерас - Кастельяно, Бланко (Рауль Гонсалес, 60), Ферріс, Карбонеллі, Міранда (Гарсія, 60), Каса.

Реал: Лунін - Начо,  Алаба (Вальєхо, 86),  Мілітао,  Марсело - Каземіро, ¦Вальверде,  Камавінга (Іско, 78),  Азар (Кроос, 78), 8С 8, 8.

Попередження: Карбонеллі, Касанова, Ферріс - Камавінга, Родріго.