Роджерс: У матчі з Сіті ми не втратили фізичної та моральної стійкості, гравці не здалися

27 грудня 2021, 19:29 | Футбол

Фахівець оцінив поєдинок проти "

Головний тренер Лестера Брендан Роджерс прокоментував поразку від Манчестер Сіті з рахунком 3:6.

Старт матчу нам не вдався, але ми могли на це очікувати. В епізоді з другим голом пенальті не було. Це дуже засмучує. Пол Тірні, який сидів на VAR, останні кілька тижнів дозволяв дуже жорсткі зіткнення. Але саме нам від нього дісталося. Він вважає, що це пенальті. Емірік Лапорт упав сам.

У нас було вісім ударів у першому таймі. З погляду статистики все було досить близько.

У перерві ми поговорили з гравцями і вирішили, що можемо підібратися до них ближче. Найважливішим фактором було не втрачати фізичну та моральну стійкість. І вони не втратили її.

Все йшло проти нас, але гравці не здалися. За рахунком 4:3 ми помилилися за стандартом. У нас було два відмінні моменти при рахунку 5:3. Друга половина матчу була дуже обнадійливою, і ми не раді поразці"

Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті — Лестер можна дивитися на Football. ua.