Жота: З нічиєї проти Тоттенхема ніхто не робитиме трагедії

20 грудня 2021, 11:37 | Футбол

Форвард Ліверпуля прокоментував результат поєдинку напередодні.

У рамках 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль оступився у гостьовому поєдинку проти лондонського Тоттенхема, зігравши внічию (2:2) проти суперників, які до цього не проводили офіційні поєдинки протягом двох тижнів..

Тоттенхем — Ліверпуль 2:2 Відео голів та огляд матчу Після завершення поєдинку нападник "

" Складна гра від початку до кінця, дуже багато різних подій. Вважаю, що нам вдався добрий перший тайм, а у другій суперники зрозуміли лінію атак трохи вищою на нашій половині. У них були свої шанси, у нас свої.

Після перерви ми зіграли трохи менш наполегливо, а видалення унеможливило виходи в атаку під кінець зустрічі.. Відсутність ключових футболістів також позначилася на нашій грі. COVID-19 знову у справі — ротація в останні хвилини до старту поєдинку, скасування ігор, невпевненість у тому, чи взагалі гратимемо, чи ні. Доводиться з цим справлятися.

Ми хотіли зіграти на перемогу, але як тільки залишилися вдесятьох, то думали виключно про те, як би не програти. Цього не сталося, тому ми маємо бути трохи задоволені.

Звичайно, підсумковий результат міг бути і кращим. Але міг бути і гіршим! Зараз ми на три очки відстали від одного місця, але це лише одна осічка конкурентів і одна наша перемога. Ситуація не з приємних, але трагедії робити ніхто не має наміру», — підсумував португальський футболіст..

Ліверпуль у наступному турі зіграє домашній матч проти Лідса.