Барселона – Ельче 3:2 Відео голів та огляд матчу

19 грудня 2021, 01:03 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку іспанської Ла Ліги.

У поєдинку 18 туру іспанської Ла Ліги Барселона на своєму полі здобула мінімальну перемогу над Ельче (3:2).

Рахунок у матчі був відкритий на 16 хвилині зусиллями Хутгли, а через три хвилини Гаві подвоїв перевагу " Однак у другому таймі гості несподівано відігралися, забивши два м'ячі за дві хвилини зусиллями Тете та Мільї.

І все ж останнє слово було за підопічними Хаві, у складі яких голом на 86 хвилині відзначився Ніко..

Огляд матчу:.

Барселона - Ельче 3:2 Голи: Хутгла, 16, Гаві, 19, Ніко, 86 - Тете, 62, Мілья, 63 Барселона: тер Стеген, Лангле, Араухо, Ерік Гарсія, Альба, де Йонг (Пуч, 76), Бускетс.

Ельче: Бадія, Паласіос, Роко, Дієго Гонсалес, Мохіка (Хосема, 83), Хосан (Моренте, 46), Фідель (Мілья, 59), Марконе (Гумбау, 46), Маскарель (Гуті, 60), Лукас Перес, Бойє.

Попередження: Мілья, Гумбау, Ерік Гарсія, Роко.