Алегрі: Ми включилися з гри на 15 хвилин і поплатилися за це

12 грудня 2021, 12:26 | Футбол

Наставник Ювентуса прокоментував невдалий поєдинок своєї команди проти Венеції.

У сімнадцятому турі італійської Серії А Ювентус не зумів у гостях обіграти Венецію (1:1).

Головний тренер "

" Потім ми втратили концентрацію на 15 хвилин, але це вистачило, щоб пропустити. Те саме було в матчі з Салернітаною, але тоді їхній удар припав у штангу. Потрібно працювати над цим.

Нам потрібно було поводитися агресивніше, змушувати суперника фолити, а в результаті втратили очки.. Іноді мені здається, що ми не розуміємо той момент, коли починаємо погано грати. У другому таймі ми бродили по полю і пасували переважно у бік власних воріт.. Після перерви команди виглядала мляво.

Щодо топ-4, то не варто й думати про це. Потрібно просто виходити на поле та вигравати такі матчі"

Наступний матч Ювентус проведе проти Болоньї у суботу, 18 грудня о 19:00..