Арсенал — Саутгемптон 3:0 Відео голів та огляд матчу

12 грудня 2021, 03:24 | Футбол
Арсенал - Саутгемптон, Getty Images

Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії..

У рамках 16-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал на своєму полі впевнено обіграв Саутгемптон (3:0).

Команда Мікеля Артети відкрила рахунок у середині першого тайму, коли результативним ударом відзначився Ляказетт, а через шість хвилин Едегор подвоїв перевагу " У середині другого тайму остаточну крапку в матчі встановив Габріель.

Огляд матчу:.

Арсенал - Саутгемптон 3:0 Голи: Лаказетт, 21, Едегор, 27, Габріель, 62 Арсенал: Рамсдейл, Томіясу, Габріель (Холдинг, 69), Уайт, Тірні, Сака, Джака (Локонга, 8,.

Саутгемптон: Кабальєро, Лівраменто, Стівенс, Беднарек, Уокер-Пітерс, Редмонд, Телла, Уорд-Проуз, Діалло, Армстронг (Ельюнуссі, 43), Броя (Войнович, 70).

Попередження: Габріель, Сака.