Модріч — про перемогу над Інтером: Почуваюся так, ніби мені ще немає тридцяти

08 грудня 2021, 10:21 | Футбол

Хорватський хавбек поділився думкою про успіх "

Півзахисник мадридського Реалу Лука Модріч прокоментував перемогу над Інтером (2:0) у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів.

" Хоча після проходу далі все одно необхідно перемагати у кожній грі, якщо хочеш завоювати трофей.

Почуваюся добре, озиратися на свій вік навіть не думаю і просто зосереджуюся на тому, що роблю на полі. Що далі, то вік все менше стає проблемою – гравці здатні продовжити свою кар'єру. Почуваюся так, ніби мені немає ще й тридцяти.

Було здорово нарешті зіграти перед своїми вболівальниками, які допомогли нам і були з нами, починаючи зі стартового свистка. Атмосфера була фантастичною — треба подякувати їм за це.

Ми дуже добре справлялися з відбором м'яча при контратаках суперника, а коли м'яч був у нас, то могли насолоджуватися комбінаційною грою та створювати гольові моменти. Саме так було забито приголомшливий гол Крооса у першому таймі.

Нам хотілося б більше володіти м'ячем, але такий був тренерський план, і ми задоволені. У перерві він сказав, щоб ми продовжували так само, пресингували і довше утримували м'яч у себе, нікуди не поспішаючи і зберігаючи спокій"

До вашої уваги також огляд матчу Реал Мадрид – Інтер.