Асист Зінченко не допоміг Манчестер Сіті уникнути поразки від Лейпцигу

08 грудня 2021, 00:14 | Футбол

Завдяки цій перемозі "

У поєдинку шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів Лейпциг на своєму полі отримав мінімальну перемогу над Манчестер Сіті з рахунком 2:1..

Рахунок у матчі був відкритий на 24 хвилині поєдинку, коли Собослаї отримав класний пас від Лаймера, після чого обіграв Стоунза і Стеффена, що вийшов з воріт, закочував м'яч у порожні ворота " Потім у середині другого тайму Андре Сілва подвоїв перевагу "

Через шість хвилин команда Хосепа Гвардіоли відіграла один м'яч зусиллями Мареза, якому асистував українець Олександр Зінченко, який вийшов у стартовому складі.. Трохи пізніше гості залишилися у меншості після того, як Вокер отримав пряму червону картку.

Після шести ігор Манчестер Сіті залишився на першому місці у групі А, випередивши ПСЖ на одне очко.. Третє місце дістається Лейпцигу, а Брюгге замкнув квартет, набравши чотири очки..

Лейпциг - Манчестер Сіті 2:1 Голи:

Собослаї, 24, Сілва, 71 - Марез, 77.

Лейпциг: Гулачі - Мукієле (Хенріхс, 79), Клостерманн (Сімакан, 46), Гвардіол, Анхеліньо - Кампль, Лаймер (Адамс, 63) - Нкунку, Собослаї, Форсберг (Броббі, 79) - Сілва (Морі).

Манчестер Сіті: Стеффен - Уокер, Стоунз, Аке (Діаш, 87), Зінченко - Гюндоган, Фернандіньо, Де Брюйне (Палмер, 87) - Марез, Фоден (Стерлінг, 46), Гриліш.

Попередження: Кампль, Адамс - Де Брюйне, Стоунз.

Вилучення: Уокер, 83 (пряма червона картка).