Аугсбург — Бохум 2:3 Відео голів та огляд матчу

05 грудня 2021, 13:00 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.

У чотирнадцятому турі німецької Бундесліги Бохум у гостьовому поєдинку зумів за один тайм відправити у ворота Аугсбурга відразу три м'ячі, однак після перерви надто розслабився, дозволивши опонентам наприкінці поєдинку наблизитися до нічийного результату.. Проте, одні з аутсайдерів національної першості так і не зачепилися за очки..

Огляд матчу:.

Аугсбург - Бохум 2:3 Голи: Грегорич, 57, Каліджурі, 86 (пен. ) - Польтер, 23, 45+2, Хольтманн, 40 Аугсбург: Гікевич - Яго, Вінтер, Гумни, Фрамбергер (Єнсен, 31) - Варгас (Нідерлехнер, 80), Дорш, Майєр (Моравек, 46), Каліджурі - Хан (.