Реал Сосьєдад та Валенсія не виявили переможця

22 листопада 2021, 03:06 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Іспанії.

У рамках 14 туру іспанської Ла Ліги Реал Сосьєдад удома розписав світову з Валенсією (0:0).

Команди демонстрували досить мляву гру у першому таймі. Господарі контролювали м'яч, але моменти біля воріт Сіллесена рідко виникали..

У другому таймі також було дуже мало моментів, хоча одного разу могла забивати Валенсія, але Удар Дуро заблокував захисник господарів поля.

На 76 хвилині червону картку отримав Елустондо. Але поєдинок так і завершився - 0:0.

Реал Сосьєдад — Валенсія 0:0 Реал Сосьєдад: Реміро, Горосабель, Елустондо, Ле Норман, Ріко, Сільва (Туррієнтес, 84), Янузай (Порту, 84), Меріно, Гевара (Субіменді, 60), Ісак (Серлот, 8).

Валенсія: Сіллессен, Фульк'є, Альдерете, Діакабі, Гайя, Васс (Маркос Андре, 89), Солер, Рачіч (Куандреді, 78), Гедеш (Максі Гомес, 67), Елдер Кошта, Дуро (Муса, 77).

Попередження: Гевара, Гайя, Фульк'є, Васс, Ріко, Куандреді.

Вилучення: Елустондо.