Реал вийшов на перше місце у Ла Лізі завдяки перемозі над Гранадою

21 листопада 2021, 21:37 | Футбол

Мадридці на класі розібралися із суперником.

У рамках 14 туру іспанської Ла ліги мадридський реал у гостьовому поєдинку переграв Гранаду з рахунком 1:4.

Гості грали цікавіше за суперника в першій половині першого тайму і це принесло свої плоди. Спочатку голом відзначився Марко Асенсіо з передачі від Тоні Крооса, а потім Кроос віддав другий гольовий пас, адресатом якого став Начо.. На 34 хвилині Гранада скоротила відставання в рахунку завдяки влучному удару від Суареса Чарріса..

У другому таймі Реалу вдалося збільшити перевагу в рахунку. На 56 хвилині черговий гол у поточному сезоні забив Вінісіус. Цього разу асистував Модріч.

На 67 хвилині вилучили хавбека господарів Мончу та Реал забив четвертий м'яч.. Його автором став Ферлан Менді.

Гранада - Реал 1:4 Голи: Суарес, 34 - Асенсіо, 19, Начо, 25, Вінісіус, 56, Менді, 76 Гранада: Луїш Машіміану, Кіні, Діас (Торренте, 58), Херман Санчес, Нева, Пуертас (Монт).

Реал Мадрид: Куртуа, Карвахаль, Алаба (Вальєхо, 83), Начо, Менді, Модріч (Камавінга, 80), Кроос, Каземіро, Бензема (Йович, 80), Асенсіо, Вінісіус Жуніор (Родріго, 71).

Попередження: Монторо.

Вилучення: Мончу.