Зоря несподівано поступилася ПФК Львів

20 листопада 2021, 17:19 | Футбол

Підопічні Олега Дулуба утримали перемогу над суперником.

ПФК Львів у рамках поєдинку п'ятнадцятого туру чемпіонату України приймав на своєму полі луганську Зорю. Віктор Скрипник довірив місце в основному складі своєї команди Артему Громову, тоді як Максим Лунєв залишився у запасі..

Підопічні Олега Дулуба змогли шокувати суперника вже на першій хвилині зустрічі, коли Шина вразив ворота суперника після передачі Антві в межах штрафного майданчика.. Зоря досить швидко змогла організувати небезпечний момент у відповідь — Олександр Гладкий чудово розвернувся в чужому штрафному майданчику, але не зміг акцентовано пробити з кількох метрів.

ПФК Львів був не проти грати другим номером і досить небезпечно вибігав у контрвипади. В одному з таких моментів Ременяк наважився на удар з-за меж штрафного майданчика — м'яч трохи розминувся з верхнім кутом воріт.. Здавалося, що рано чи пізно територіальна перевага команди Скрипника конвертується у гол, але це не сталося.

Навпаки, в одному з епізодів Ернест Антві отримав м'яч у чужому штрафному майданчику і прострілив — м'яч влучив у ногу Цвеку і залетів у ворота.. 2:0. Луганчани могли претендувати на пенальті дещо пізніше, але головний арбітр зустрічі Іванов не зафіксував очевидну гру рукою з боку Махмутовича у штрафному майданчику.

Команди вирушили відпочивати за несподіваної переваги Зорі у два м'ячі. Віктор Скрипник відреагував трьома замінами у перерві — Шахаб, Снурніцин і Хомченовський поступилися місцем на полі Луньову, Жуніньо та Кабаєву.

Зоря активно розпочала другу половину гри і намагалася штурмувати ворота суперника, але до небезпечних моментів справа не доходила. Натомість, свій шанс мали львів'яни — Шині трохи не вистачило, щоб дотягнутися до м'яча в чужій штрафній площі після прострілу з флангу від Ременяка.

У середині другого тайму Зоря таки досягла свого, коли Лунєв переклав м'яч під ліву ногу і пробив здалеку — точно під перекладину.. 2:1.

Після цього Зоря продовжувала чинити тиск на ворота суперника, але досить рідко виходило щось справді небезпечне.. Львів'яни оборонялися великими силами та не забували бігти в атаку.

Зоря так і не змогла забити другий гол у ворота ПФК Львів, хоча мала перевагу. Фагундес пробивав з чужого штрафного майданчика, але м'яч звалився з ноги і розминувся з метою.

ПФК Львів - Зоря 2:1 Голи: Шина, 1, Цвек, 32 (автогол) - Лунєв, 64 ПФК Львів: Іллющенків - Бусько, Лека, Махмутович, Якимець - Политило (Крушинський, 89), Довгий - Ременяк (Чир'як, 73).