Чорноморець – Динамо Київ 1:6 Відео голів та огляд матчу

19 листопада 2021, 23:42 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.

Динамо Київ у рамках поєдинку п'ятнадцятого туру чемпіонату України грало проти Чорноморця і добилося нищівної перемоги.

Підопічні Мірчі Луческу досить швидко відправили у ворота суперника три м'ячі, на що гості відповіли точним ударом Ісаєнка до перерви..

У другому таймі картина того, що відбувається на полі, не змінилася — голами відзначилися Буяльський, Гармаш і Кулач.

Огляд матчу:.

Чорноморець — Динамо Київ 1:6 Голи: Ісаєнко, 44 — Буяльський, 27, 58 (пін. ), Вітіньо, 30, 37, Гармаш, 48, Кулач, 82 Чорноморець: Варакута — Скорко, Біловар, Дубко (Кадирі, 65), Кузик — Брагару (Білошевський, 70), Тлумак (Михайленко, 46), Вачібер.

Динамо Київ: Бущан - Караваєв, Кендзера, Сирота, Миколенко - Шепелєв (Гармаш, 46), Андріївський - Циганков (Антюх, 72), Буяльський (Льоднєв, 76), Вітіньо (Де Пена, 72) - Шкурін (Кула).

Попередження: Бугай, Кузик - Циганков.