Манчестер Сіті – Брюгге 4:1 Відео голів та огляд матчу

04 листопада 2021, 08:39 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти поєдинку Ліги чемпіонів..

У поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на своєму полі впевнено обіграв бельгійський Брюгге (4:1).

У першому таймі команди обмінялися забитими голами - на результативний удар Фодена у складі " У другому таймі команда Хосепа Гвардіоли забила три м'ячі у сітку воріт гостей, а авторами голів стали Марез, Стерлінг і Жезус..

Огляд матчу:.

Манчестер Сіті - Брюгге 4:1 Голи: Фоден, 15, Марез, 54, Стерлінг, 72, Жезус, 90+2 - Стоунз, 17 (автогол).

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер (Зінченко, 80), Стоунз, Ляпорт, Канселу - Гюндоган, Родрі, Сілва (де Брюйне, 75) - Марез (Стерлінг, 69), Гриліш (Жезус, 68), Фоден (Палмер, 80).

Брюгге:?Міньйоле — Мехеле, Хендрі, Нсокі, Соболь (Рікка, 72) — Мата (ван дер Бремпт, 78), Рітс (Мбамба, 78), Ванакен, Вормер — де Кетеларе (Сова, 87), Ланг (Дост, 7).