Вест Хем розгромив Астон Віллу, яка грала в меншості

31 жовтня 2021, 21:47 | Футбол
Астон Вилла — Вест Хэм, getty Images

Завершився поєдинок десятого туру англійської Прем'єр-ліги, в якому бірмінгемська Астон Вілла приймала лондонський Вест Хем на Вілла Парк.

Гості традиційно грали другим номером, однак це не заважало їм створювати біля воріт суперника більше моментів у першій половині зустрічі, аніж колектив Діна Сміта, що дало свої плоди.. На перерву "

Другий тайм почався для Астон Вілли далеко не найкращим чином, оскільки Езрі Конса сфолив поблизу свого штрафного майданчика на 50-й хвилині, що арбітр за допомогою VAR розцінив як фол останньої надії і показав захиснику бірмінгемців пряму червону картку..

Незважаючи на те, що гравці Астон Вілли залишилися в меншості, вони продовжили грати першим номером у сподіваннях відігратися, однак у заключному відрізку гри Вест Хем двічі впіймав суперника на контратаках і зняв усі питання щодо переможця - 1:4.

Астон Вілла - Вест Хем 1:4.

Голи: Уоткінс, 34 - Джонсон, 7, Райс, 38, Форнальс, 80, Боуен, 84 Астон Вілла: Мартінес - Кеш, Конса, Хаус, Таргетт - Макгін, Накамба, Ремсі (Янг, 15) - Буендія (Мінгс).

Вест Хем: ¦Фабіанські — Джонсон, Зума, Огбонна, Кресвелл — Соучек, Райс, Форнальс (Цоуфал, 90+1) — Боуен (Влашич, 90+1), Антоніо, Бенрахма (Лансіні, 64).

Попередження: Макгін - Форнальс, Боуен.

Вилучення: Конса, 50 (Астон Вілла, фол останньої надії).