перша ліга. Олімпік виграв перемогу над ВПК-Агро, Оболонь поступилася Краматорську

20 жовтня 2021, 22:20 | Футбол

Відбулися перенесені поєдинки Першої ліги України.

Завершилися два перенесених поєдинку Першої ліги України, в яких було на що подивитись.

У першій перенесеної грі 10-го туру донецький Олімпік в Чернігові здобув мінімальну перемогу над ВПК-Агро з рахунком 0: 1. Єдиний і переможний гол був забитий на 92-й хвилині, а його автором став Максим Литовченко.

Після 13 ігор у Олімпіка 20 очок і п'яте місце в турнірній таблиці Першої ліги, а у ВПК-Агро 10 балів та 15-й рядок.

Олімпік - ВПК-Агро 1: 0 Гол: Литовченка, 90 + 2.

Олімпік: Шеремета, Дмитренко, Трубочкін, Білий, Карвацький, Новиков, Глущук (Шевченко, 90), Семчук (Ковбаса, 66), Кирієнко (Яловенко, 45), Гбамбл (Литовченко, 88), Прядун.

ВПК-Агро: Махновський, Пашаєв, Тарадуда, Палюх, Е. Шевченко, Косівський, Вісенте, Жезус, Льопа (Наполов, 74), Будняк (Сухар, 88), Яровенко.

У другій грі дев'ятого туру столична Оболонь на своєму полі мінімально поступилася приїхав в гості Краматорську з рахунком 0: 1. Переможний гол гості забили на 67-й хвилині поєдинку, яке автором став Вадим Вітенчук.

Після 13 ігор біля Оболоні 24 очка і четверта строчка в турнірній таблиці, а у Краматорська 15 балів і 12-й рядок.

Оболонь - Краматорськ 0: 1 Гол: Вітенчук, 67.

Оболонь: Литвиненко, Безуглий, Лук'янчук, Бородай, Осман, Матяж, Лобов (Мате, 72), Мединський, Слободян (Щебетун, 57), Мурза (Прокопенко, 66), Черній (Олійник, 79).

Краматорськ: Поспєлов, Сухарьов, Медведєв, Агапов, К. Прокопчук, Шушко, Вітенчук, Ндукве (Даудов, 61), Сеницкий, Дорошенко, Коробка (Гуничі, 86 (Блажко, 90 + 2)).

Попередження: Бородай.