Наполі впевнено переграв Кальярі

27 вересня 2021, 02:43 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Італії.

В рамках шостого туру італійської Серії А Наполі вдома впевнено переграв Кальярі з рахунком 2: 0.

У першому таймі Наполі створив кілька дуже хороших нагод відзначитись взяттям воріт. Одна з таких можливостей завершилася точним ударом від Віктора Осімхена. Він, до речі, забив вже шостий м'яч за останні чотири гри.

У другому таймі Наполі також виглядав впевненіше команди Вальтера Маццаррі. Лоренцо Інсіньє зумів реалізувати 11-метровий удар і подвоїв перевагу господарів.

Більше голів команди не забивали.

Наполі - Кальярі 2: 0 Голи: Осімхен, 11, Лоренцо Інсіньє, 57 Наполі: Оспіна, Ді Лоренцо, Кулібалі, Ррахмані, Маріу Руй, Зелінський (Елмаз, 69), Фабіан Руїс, Замбо-Ангісса, Лоренцо Інсіньє (Унас, 77),.

Кальярі: крани, Дзаппа, Касерес, Годін, Валюкевич (Чеппітеллі, 68), Лікоянніс (Перейро, 85), Стротман (Грассі, 85), Дейола (Кейта Бальде, 68), Марін, Нандес, Жоао Педро.

Попередження: Валюкевич, Осімхен, Елмаз.