Металіст на виїзді розгромив Кривбас

26 вересня 2021, 19:06 | Футбол

Завершився матч Першої ліги.

У центральному матчі десятого туру Першої ліги харківський Металіст в Кривому Розі розгромив місцевий Кривбас з рахунком 0: 5 В першому таймі була досить цікава гра. Лише одного разу м'яч побував у воротах господарів. На 16 хвилині автоголом відзначився Зотько.

У другій половині гри господарі " На 53 забив Пейшоту, а через 11 хвилин, при рахунку 0: 2, Кривбас залишився в меншості - видалили Заіменко.

Арбітр призначив 11-метровий удар, який реалізував Балулу. Через три хвилини забив і новачок харків'ян Харріс. Ну а всі питання про переможця матчу зняв Пейшоту, який оформив дубль.

Кривбас - Металіст 0: 5 Голи: Зотько, АГ, 16, Пейшоту, 53, 85, Балулу, 65, Харріс, 68.