Ассіст Безуса не допоміг Генту переграти Андерлехт

24 вересня 2021, 02:41 | Футбол
Роман Безус, Getty Images

В рамках п'ятого туру бельгійської Ліги Жупіле Андерлехт поділив очки з Гентом (1: 1).

На 39 хвилині Кастро-Монтес вивів вперед Гент після передачі від Романа Безуса. Але в другому таймі Рафаель зумів реалізувати пенальті і рахунок зрівняв.

До слова, інший українець Богдан Михайличенко з Андерлехта весь матч провів на лаві запасних.

Андерлехт - Гент 1: 1 Голи: Рафаель, 59 - Кастро-Монтес, 39 Андерлехт: ван Кромбрюгге, Мурільо, Харвуд-Беллис, Худт, Серхіо Гомес, Аіт-Ель-Хадж (амузіі, 46), Ольссон, Рафаель (Ашімеру,.

Гент: Болат, Нгаде-Нгаджуі, Ханча-Ольсен, Годо, Кастро-Монтес (Самуаз, 66), Овусу (Кумс, 50), опера, Чакветадзе (Тіссаудалі, 66), Де Сарт, Безус (Мбойя, 90), Депуатр.