Спеція - Ювентус 2: 3 Відео голів та огляд матчу

23 вересня 2021, 12:18 | Футбол
Специя — Ювентус, Getty Images

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.

В рамках п'ятого туру італійської Серії А Спеція на своєму приймала туринський Ювентус.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами - на гол Кіна в складі гостей, господарі відповіли точним ударом Гьясі через п'ять хвилин.

На початку другого тайму антистів вивів господарів вперед, але в середині другої половини матчу голи К'єза і де Лігта принесли три очки "

Огляд матчу:.

Спеція - Ювентус 2: 3 Голи: Гьясі, 33, антистів, 49 - Кін, 28, К'єза, 66, де Лігт, 72 Спеція: Зут, Амьян, Ніколау, Христов, Бастони, Феррер, Бурабія (Сала, 77), Маджоре.

Ювентус: Щесни, Данило, Бонуччі, де Лігт, Маттіа Де Шильйо (Алекс Сандро, 46), Рабьо (Федеріко Бернардескі, 67), Бентанкур (Локателлі, 46), Маккенна, К'єза (Кулусевскі, 84), Диба, Кін (Мората, 59.

Попередження: Ніколау, Мората, Нзола.