Балотеллі оформив розкішний дальній удар в ворота Бешикташа, після чого помстився образив його тренеру суперників

22 вересня 2021, 11:01 | Футбол

Італієць згадав колишнє своєму кривднику.

В рамках шостого туру турецької Суперліги Адана Деміспор ризикувала зробити невдалий виїзд в гості до Бешикташу, проте зуміла уникнути поразки з рахунком 0: 3 на табло не на її користь вже до 52-й хвилині.

Один з м'ячів у процесі цього фантастичного камбека вдалося оформити італійському нападаючому гостей Маріо Балотелі.

Причому, вихід форварда на футбольне поле припав тільки на 67-у хвилину, в той час як вже через 12 хвилин про завдав розкішний дальній удар.

Ексцентричний гравець на цьому моменті не заспокоївся, і зробив досить провокаційне святкування забитого м'яча на адресу головного тренера суперників.

Справа в тому, що Балоттелі прекрасно пам'ятав, як в 2013-му році його горезвісний промах при ударі п'ятою в товариському за Манчестер Сіті був оцінений Сержень Ялчін за допомогою образливого коментаря:

"

Надалі, головний арбітр матчу справедливо нагородив Маріо попередженням, а трохи пізніше той оформив ще й гольовий пас на Брітта Ассомбалонгу, який на 90 + 7-й хвилині врятував команду від поразки.

#BJKvADS King @FinallyMario? Balotelli? pic. twitter. com / MKzw4IhdQX - O. Yama (@Maratonnn) September 21, 2 021 Після матчу Балотеллі залишив коментар з приводу події: " Ми пишаємося цим "

Відзначимо, що на даний момент Бешикташ продовжує залишатися лідером турнірної таблиці турецької Суперліги (14 очок), в той час як Адана Деміспор з шістьма очками йде на 12-му місці.