Лаціо - Кальярі 2: 2 Відео голів та огляд матчу

20 вересня 2021, 05:24 | Футбол
Лацио - Кальяри, getty images

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.

Лаціо в рамках поєдинку четвертого туру чемпіонату Італії приймав на своєму полі Кальярі і не зміг домогтися перемоги.

У складі господарів в кінцівці першого тайму відзначився Чіро Іммобіле, але до середини другого тайму гості двічі вразили ворота "

Від поразки команду Мауріціо Сарри врятував вийшов на заміну Данило Катальді, який забив на 83 хвилині.

Огляд матчу:.

Лаціо - Кальярі 2: 2 Голи: Іммобіле, 45, Катальді, 83 - Жоао Педро, 46, Кейта, 62.