Португалія розгромила Азербайджан

07 вересня 2021, 23:44 | Футбол

Команда Сантуша не залишила шансів супернику у відборі на ЧС.

В рамках відбору на чемпіонат світу-2020 збірна Португалії на виїзді розгромила Азербайджан з рахунком 0: 3.

До поєдинку Португалія підходила в статусі другої команди в групі, а Азербайджан нарівні з Ірландією - Андердог.

На 26 хвилині рахунок був відкритий. Після гарного пасу від Бруну Фернандеша відзначитися зумів Бернарду Сілві. Через п'ять хвилин Андре Сілва зумів подвоїти перевагу гостей - асистував Діогу Жота.

У другому таймі підопічні Фернанду Сантуша продовжили володіти ініціативою. На 75 хвилині у ворота Магомедаліева влетів третій м'яч. Гол на рахунку Жоти.

Азербайджан - Португалія 0: 3 Голи: Бернарду Сілва, 26, Андре Сілва, 31, Жота, 75 Азербайджан: Магомедаліев, Хагверді, Салахли (Садихов, 76), Гусейнов, Бадалов, Махмудов, Халілзад (Горбані, 46), Алеськеров, Гараев.

Португалія: Руй Патрісіу, Рубен Діаш, Жоау Канселье, Пепе, Геррейро (Мендеш, 71), Моутінью (Жоау Маріу, 78), Бернарду Сілва (Отава, 78), Пальінья (Рубен Невеш, 46), Бруну Фернандеш, Діогу Жота (.

Попередження: Пальінья, Алеськеров, Горбані, Хагверді, Мендеш.