перша ліга. Гірник-Спорт обіграв Агробізнес, Олімпік поступився Кременю

04 вересня 2021, 22:10 | Футбол
Агробизнес – Горняк-Спорт, фото из открытых источников

Відбулися всі сьогоднішні поєдинки в рамках сьомого туру Першої ліги України.

У першій зустрічі Гірник-Спорт в гостях здобув мінімальну перемогу над Агробізнес з рахунком 1: 0. Перемогу гостям приніс єдиний результативний удар у виконанні Ярослава Ямполя на початку другого тайму.

Агробізнес - Гірник Спорт 0: 1.

Гол: Ямпіль, 52.

У другій грі хмельницьке Поділля на своєму полі розписало мирову з тернопільської Нивою. Зустріч закінчилася з рахунком 1: 1.

На гол гостей у виконанні Максима Процива в дебюті зустрічі, господарі відповіли точним ударом Дениса Островського на початку другого тайму.

Поділля - Нива Тернопіль 1: 1.

Голи: Островський, 50 - Проців, 9.

В останньому матчі ігрового дня Кремень на своїй арені здобув впевнену перемогу над донецьким Олімпіком з рахунком 2: 0. У складі команди з Кременчука голами у другому таймі відзначилися Віталій Бойко та Ігор Кошман.

Кремень - Олімпік 2: 0.

Голи: Бойко, 64, Кошман, 90 + 1.