Челсі перервав серію поразок від Арсеналу, відсвяткувавши перемогу в першому матчі Лукаку

22 серпня 2021, 22:23 | Футбол
Арсенал - Челси, Getty Images

Окрасою другого туру англійської Прем'єр-ліги став центральний поєдинок між лондонським Арсеналом і лондонським Челсі, зустрічі яких традиційно прийнято вважати принциповими через територіальну аспекту.

Напередодні цього матчу тренерський штаб Мікеля Артети зустрівся з непередбаченими серйозними кадровими проблемами через позитивних тестів на коронавірус в команді. Якщо участь П'єра-Емеріка Обамеянга в поєдинку з Челсі спочатку знаходилося під питанням, то ті ж Олександр Ляказетт і Вілліан свідомо пропускали зустріч. Останнім із заражених в Арсеналі став центральний захисник Бен Уайт, факт відсутності якого підтвердили безпосередньо в день матчу.

Так, Арсеналу довелося задіяти експериментальну зв'язку центрбеків в особі Роба Холдингу і Пабло Марі, що зовсім не вселяло в шанувальників клубу з Північного Лондона надію на позитивний результат в першому домашньому поточного сезону АПЛ, в якому з команда і без того вважалася аутсайдером.

Нулі на табло протрималися всього 14 хвилин, а побоювання " Бельгійський форвард відкрився під простріл Ріса Джеймса з правого флангу і без будь-яких перешкод в дотик переправив м'яч у сітку воріт Бернда Лено.

Однак на одному дебютному голі Лукаку за Челсі перший тайм не обмежився. Черговий провал на лівій бровці, за яку в Арсеналі відповідав Кіран Тірні, став причиною ще одного пропущеного гола, але на цей раз вже сам Рис Джеймс став автором забитого м'яча.

Арсенал, в свою чергу, неодноразово міг повернутися в гру за рахунок перспективних швидких контратак як в першому, так і у воріт таймі, але в переважній більшості подібних моментів обороні Челсі вдавалося нівелювати спроби суперника наблизитися до воріт Менді.

В кінцевому підсумку фінальний свисток зафіксував гостьову перемогу Челсі з рахунком 2: 0, завдяки якій підопічні Тумаса Тухель перервали свою невдалу серію в офіційних матчах з Арсеналом, який виходив переможцем в останніх трьох поєдинках з Челсі.

Арсенал - Челсі 0: 2 Голи: Лукаку 14, Джеймс 35 Арсенал: Лено - Соареш, Холдинг, Марі, Тірні (Тавареш 66) - Джака, Локонга - Сака (Обамеянг 61), Сміт-Роу, Пепе - Мартінеллі (Балогун 79).