Аталанта разом з Малиновським втратила перемогу над Торіно, Емполі поступився Лаціо

22 серпня 2021, 03:19 | Футбол

Завершилися чергові поєдинки стартового поєдинку Серії А.

Відбулися чергові поєдинки стартового туру італійської Серії А.

У першому поєдинку Аталанта в гостях вирвала перемогу над Торіно з рахунком 2: 1. Вже на шостій хвилині Луїс Мюріель відкрив рахунок, але господарі змогли відігратися за 11 хвилин до кінця основного часу матчу, коли голом відзначився Андреа Белотті. Перемогу команді Джан П'єро Гасперіні приніс точний удар Роберто Пікколі на 93-й хвилині поєдинку.

Український хавбек Руслан Малиновський вийшов в стартовому складі бергамаско команди і провів на полі 76 хвилин, проте результативними діями не відзначився.

Торіно - Аталанта 1: 2 Гол: Белотті, 79 - Мюріель, 6, Пікколі, 90 + 3.

Торіно: Милинкович-Савич - Родрігес, Бремер (Іццо, 74), Джіджі - Айна, Лінетт, Мандрагора, Синго - Лукич (Рінкон, 46), Пьяца (Верді, 74), Санабрія (Белотті, 65).

Аталанта: Муссо - Паломіно, Демірал (Ловато, 83), Джімсіті - Госенс \u200b\u200b(Пікколі, 83), Малиновський (Пеццелла, 76), Пашаліч, Мехлу - Пессіна - Мюріель (Ламмерс, 56), Ілічіч (Олексій Андрійович Міранчук, 56).

Попередження: Рінкон, Бремер - Демірал, Муссо.

У другій зустрічі Лаціо в гостях впевнено обіграв Емполі з рахунком 3: 1. Вже до шостої хвилини зустрічі команди обмінялися голами - в складі господарів відзначився Філіппо Бандінеллі, а через дві хвилини у гостей вистрілив Сергій Милинкович-Савич. Ще до кінця першого тайму Мануель Лаццари і Чіро Іммобіле розписалися в воротах господарів.

Емполі - Лаціо 1: 3 Голи:

Бандінеллі, 4 - Милинкович-Савич, 6, Лаццари, 31, Іммобіле, 41.

Емполі: Вікаріо - Маркіцца, Романьйолі, Ісмайлов, Стоянович (Фьямоцці, 83) - Бандінеллі (Хендерсон, 70), Хаас (Журковскі, 76), Річчі - Манкузо (ла Мантія, 83), Байрам, Кутроне (Крочіата, 76).

Лаціо: Рейна - Хісао, Ачербі, Луїс Феліпе, Лаццари - Жан-Даніель Акпа-Акпро (Луїс Альберто, 46), Лейва (Ескаланте, 82), Милинкович-Савич (Андерсон, 70) - Андерсон, Педро (Моро, 60), Іммобіле (.

Попередження: Стоянович, Ісмайлов - Лейва.