Дніпро-1 - Рух 2: 0 Відео голів та огляд матчу

22 серпня 2021, 02:01 | Футбол

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.

Дніпро-1 в рамках матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги на своєму полі обіграв львівський Рух (2: 0).

Команда Ігор Йовічевіч відкрила рахунок на 27-й хвилині поєдинку, коли Ігнатенко класно пробив з лінії штрафного точно в дальній кут воріт. Через вісім хвилин Назаренко подвоїв перевагу дніпрян після вражаючого сольного проходу до штрафного суперника.

Пропонуємо вам огляд поєдинку:.

Дніпро-1 - Рух 2: 0 Голи: Ігнатенко, 27, Назаренко, 35 Дніпро-1: Кожокару - Дубінчак, Адамюк, Сваток, Лучкевич (Логінов, 78) - Ігнатенко (Батагов, 78), Джурасек, Назаренко (Ярмолюк, 90.

Рух: Паньків - Дідик, Роман (Кузик, 73), Білий, Климчук - Бойчук (Мартинюк, 62), Мисик, Оріховський (Кухарук, 69), Карасюк, Федорчук - Борячук.

Попередження: Довбік, Назаренко, Батагов - Карасюк, Мисик, Федорчук.