Лейпциг розгромив Штутгарт

21 серпня 2021, 05:10 | Футбол
Лейпциг разгромил Штутгарт, Getty Images

В рамках другого туру німецької Бундесліги Лейпциг на своєму полі не пощадив Штутгарт (4: 0).

У першому таймі Лейпциг створив велику кількість гольових моментів, але зумів реалізувати лише один. Собослаі прийняв м'яч на правому фланзі і сильно пробив в лівий кут.

У другій половині гри Штутгарт зовсім посипався. На 46 хвилині Форсберг після передачі від Сілви зробив рахунок 2: 0. Через шість хвилин Собослаі зі штрафного відправив м'яч у праву дев'ятку.

На 65 хвилині після удару від Нкунку м'яч потрапив в руку Антона і арбітр вказав на точку.

Андре Сілва не промазав, таким чином забив дебютний м'яч за Лейпциг.

Лейпциг - Штутгарт 4: 0 Голи: Собослаі, 38, 52, Форсберг, 46, Сілва, 65 РБ Лейпциг: Гулачі, Клостерманн, Орбан, Сімакан, Гвардіола, Форсберг, Нкунку (Поульсен, 85), Адамс, Айдара (Забітцер, 69.

Штутгарт: Мюллер, Кемпф, Антон, Мавропанос, Соса, Массімо, Ендо, Клемент (Мійо, 73), Ферстер, Климович (Калайджіч, 73), Аль-Гаддіуі (Дідаві, 46).

Попередження: Кемпф, Ферстер, Мавропанос.