Ліга чемпіонів. Шериф Вернидуба розгромив Динамо Загреб, Зальцбург зробив камбек з Брондбю

18 серпня 2021, 04:22 | Футбол

Завершилися два поєдинки плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

У першому поєдинку плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів молдавський Шериф, яким керує український фахівець Юрій Вернидуб, приймав на своєму полі загребське Динамо, що стало чемпіоном Хорватії за підсумками минулого сезону.

Чемпіон Молдови на чолі з Вернидубом вельми несподівано розгромив хорватський колектив, відправивши в його ворота три м'ячі. Дубль на свій рахунок записав Адама Траоре, а ще один гол забив Дімітріос Коловос.

Шериф - Динамо Загреб 3: 0 Голи: Траоре, 45, 80, Коловос, 54 Шериф: Атанасіадіс, Крістіано, Арболеда, Дуланто, Джульєн (Костанзо, 53), Раделичі, Коловос, Тілль, Аддо (Петро, \u200b\u200b87), Бізяк,.

Динамо Загреб: Ліваковіч, Рістовскі, Теофіль-Катрін, Періч (Мубандже, 21), Іванушец, Іван Франжич, Мишич (Мена, 65), Якіч, Маєр (Гояк, 65), Петкович, Оршіч (Чоп, 80).

Попередження: Мена.

У паралельному матчі РБ Зальцбург зійшовся в домашньому протистоянні з датським Брондбю.

Незважаючи на мінімальну поразку в першому таймі, австрійська команда зробила камбек після перерви і здобула непросту перемогу з рахунком 2: 1 РБ Зальцбург - Брондбю 2: 1 Гол: Адейемі, 56, Ааронсон, 90 - Урі, 4 Зальцбург: Кен, Крістенсен, Вебер.

Брондбю: Хермансен, Гаммельбю, Бруус, МакШі, Скіппер, Тшіембе, Менса, Френдруп, Слиман, Квістгорден, Урі (Пюндт, 65), Хедлунд (Павлович, 72).