Реал Мадрид і Мілан сильнішого не виявили - Лунін відстояв другий тайм "

09 серпня 2021, 00:18 | Футбол
Реал - Милан, twitter.com/realmadrid

Мадридський Реал провів товариську зустріч з Міланом в рамках підготовки до нового сезону, в результаті якої фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

Головний тренер "

Втім, відразу після перерви Лунін все-таки з'явився на полі, вийшовши на заміну замість свого бельгійського колеги і конкурента.

Не можна сказати, що в українця було багато роботи по ходу другого тайму:

Мілан лише двічі пробив по його воротам за 45 хвилин, і тільки один з ударів прийшовся у ворота (єдиний для "

Реал Мадрид - Мілан 0: 0 Реал Мадрид: Куртуа (Лунін, 46), Марсело (Мігель Гутьєррес, 46), Алаба (Мілітан, 46), Начо, Васкес (Марвін, 70), Модріч (Едегор, 60), Каземіро (.

Мілан: Меньян, Ернандес (Балло-Туре, 82), Романьйолі (К'єр, 62), Томорі, Калабрія (Калулу, 75), Салемакерс (Втечі, 82), тони (Мальдіні, 81), Круніч, Браим Діас (Кастільехо,.

Попередження: Калабрія.