Іспанія вирвала путівку в півфінал Олімпіади-2020 в овертаймі проти Кот-д'Івуару

31 липня 2021, 16:03 | Футбол

Рафа Світ врятував фаворитів турніру від сенсаційного вильоту.

Поєдинок збірних Іспанії та Кот-д'Івуару відкривав чвертьфінальну стадію футбольного турніру в рамках Олімпійських ігор-2020 на Токіо.

Фаворити всього змагання почали гру з неприємних для себе звісток: на чергове пошкодження Оскара Мінгеси, якого довелося замінювати вже на десятій хвилині гри, припав швидкий пропущений "

Однак, вже під кінець першої півгодини ігрового часу іспанці зуміли відігратися зусиллями Дані Ольмо, після чого ще й залишилися без забитого м'яча авторства Мікеля Оярсабаля через офсайд.

Гра в другій половині матчу була напруженою, і тільки лише на першій компенсованій хвилині африканської збірної вдалося знову вийти вперед за рахунком, але феноменальний вихід на заміну Рафи Миру повністю перевернув гру.

Юний нападник Вулверхемптона допоміг своїй команді відвести гру в овертайм, де Оярсабаль вже на самому початку надолужив згаяне в першому таймі за допомогою результативного удару з пенальті, а потім Рафа Світ оформив додаткових два м'ячі.

У півфіналі Іспанія зустрітися з найсильнішим з пари Японія - Нова Зеландія, які також пішли в овертайми, але при рахунку 0: 0.

Іспанія - Кот-д'Івуар 5:

2 Голи: Ольмо, 30, Мир, 90 + 3, 117, 120 + 1, Оярсабаль, 98 - Байї, 10, Граделю, 90 + 1.

Іспанія: Симон - Мінгеса (Вальєхо, 10), Гарсія, Торрес, Міранда (Кукурелья, 106) - Меріно (Світ, 90 + 2), Субіменді (Монкайола, 106), Педрі (Солер, 102) - Асенсио (Хіль, 67.

Кот-д'Івуар: Тарі - Синго, Байї, Дабіла, І. Діалло - Тимто (А. Діалло, 62), Куассі (Куао, 114), Кессі, Граделю - Куаме (Кейта, 90), Дао.

Попередження: Ольмо, Гарсія, Солер - Дабіла.